0533 614 78 80

Sosyal Medyada Biz}

Ankara Şubemiz Hizmetinizde!
2017 Mayıs itibari ile Ankara şubemizle hizmetinizdeyiz.
Ankara Şubesine Ulaşın

Ezgi Tunçel

Uzman Klinik Psikolog Ezgi Tunçel
Bireysel, Çocuk, Aile Hizmetleri

Eğitim Bilgisi:
2016-2019 : Başkent Üniversitesi (Klinik Psikoloji)
2010-2014 : Bilkent Üniversitesi (Psikoloji)

1992 yılında Ankara’da doğdum. Lisede meslek seçimi hakkında konuşmalar yapılmaya başlandığında kendime ne olmak istediğimi sordum. Küçükken öğretmen olmak isterdim ancak artık bu düşüncemin değiştiğini fark ettim. Meslekler hakkında araştırma yaparken psikoloji ve psikolog olmanın ilgimi çektiğini gördüm. Her insan zaman zaman baş etmekte güçlük çektiği durumlar yaşar. İnsanların zorluk çektiği dönemlerde onlara eşlik ederek bu zorlukların üstesinden gelmeleri konusunda yardımcı olmak istedim. Ailemin de destekleri ile severek ve tutkuyla yapabileceğim mesleğin bu olduğunu anladım.

2010 yılında Bilkent Üniversitesi’nde Psikoloji eğitimime başladım. Eğitimim devam ederken okulda yapılan çeşitli etkinliklere ve araştırmalara katıldım. Lisans dönemimde öncelikle Rixos Otel’de ardından Hacettepe Hastanesi ve Boylam Psikiyatri Kliniği’nde staj yaptım. Klinik psikoloji alanında yapmış olduğum stajlardan sonra bu alanda uzmanlaşmak istediğime karar verdim. Başkent Üniversitesi’nde Dr. Öğetim Üyesi Dilay Eldoğan Eken ile birlikle “Kırılgan narsisizm ve sosyal kaygı bozukluğu: Benzerlikler ve farklılıklar” konulu bir araştırma yaptık. Ardından 2016 yılında Başkent Üniversitesi’nde Klinik Psikoloji alanında yüksek lisansımı tamamladım ve 2019 yılı Şubat ayında mezun oldum.

Öğrenme süreci bir yolculuk ve bu yolculuğa devam ederken eğitimlerin, danışanlarımın ve çalışma arkadaşlarımın bana büyük katkıları olacağını, öğrenme serüvenimin hayat boyu devam edeceğine inanıyorum.
Ezgi Tunçel’ in akademik özgeçmişine ulaşmak için tıklayınız

Tuğba YÜCEL Tuğba Yücel - DoktorTakvimi.com