+90 533 301 47 86

Sosyal Medyada Biz}

Ankara Şubemiz Hizmetinizde!
2017 Mayıs itibari ile Ankara şubemizle hizmetinizdeyiz.
Ankara Şubesine Ulaşın

Bizi Tavsiye Edenler

Görüşleriniz Bizim İçin Önemli!
Hakkımızdaki düşüncelerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirisiniz...

 

Ben Mert, buraya psikodrama grubuna ilk geldiğimde biraz çekiniyordum ama zamanla alıştım ve keyifli hale geldi. Bu grup benim kendimi geliştirmemi sağladı. Kendimi daha rahat ifade edebilmemi sağladı.Meslek alanımı seçmeme yardımcı oldu. Herkesi çok özleyeceğim iyiki varsınız…


Ben Selinay. Bu grupta çok şey öğrendim, kendimi ifade edebiliyorum artık. Yeni ve farklı insanlar tanıdım ve mutlu oldum. Her zaman gülümsemeyi öğrendim ve dünyadaki en önemli şeyin insanın kendisi olduğunu öğrendim. Herşey için çok teşekkür ederim Tuğba ablacığım, seni çok seviyorum ve grubumu da çok seviyorum. Tekrardan çok teşekkür ederim.


Ben Kutay. Burada psikodrama grubunda olmak beni çok mutlu etti. Bu grupta terapiye başladığımızda oldukça önyargılı davrandım. Ancak zaman geçtikçe bu durumun yerini güvene bıraktığını farkettim. Bu benim için yeni birşeydi. İki, üç haftada insanlarla dertleşmeye başlamam benim için oldukça yeniydi. Grubumdaki herkesle ayrı bir bağ kurmayı başardım. Onları gerçekten çok sevdim. Onların da beni sevdiğini umuyorum. Bu terapi benim kendime olan güvenimi geri kazanmamı sağladı. Aslında bu hep vardı ama sınav yılı kaybolmaya, dipsiz bir çukura çekilmeye başlamıştı. Ancak Tuğba abla ve arkadaşlarım sayesinde bu güveni daha dibe batmadan çekebildik. Bu gruba ve arkadaşlara sahip olabildiğim için kendimi çok şanlı sayıyorum.


Ben Pelin.Hayatımda ilk defa uzman olarak bir psikolog görüşmesi yaptım. Gerçekten çok farklı. Uzaktan garip ve soğuk gözükse de gayet sıcak bir ortamı varmış. Özellikle psikodrama denilince çok merak etmiştim ve açıkçası pek bir fayda alacağımı düşünmedim ama buraya gelip bu ortamı gördükten sonra hiç ayrılmak istemedim. Hiç tanımadığınız insanlarla, önyargıyla yaklaştığınız insanların aslında düşündüğünüz kadar olmadıklarını anlıyorsunuz. Burda olmaktan çok mutluyum. Kendi eksiklerimi, fazlalıklarımı başkalarının yorumuyla dinledim. Kendimle tanıştım. Herşey için çok teşekkürler 🙂 Tuğba Hocam sizi cok seviyorum ve Şehnaz abla her şey için teşekkürler:)☆♡ Ayrıca Zeren çok tatlısın♡ 🙂


Ben Ayça. Kendimi en kötü hissettiğim anlardan birinde “İçgörü ‘yü keşfettim”. Neredeyse 1 yıldır buraya geliyorum ve burdan ayrıldığım anda içim huzurla, enerjiyle doluyor. İçgörü bana duygularımı doğrudan yaşamayı öğretti. Katıksız, saf davranmayı öğrendim. Teşekkür Tuğba Ablacım 🙂


Ben Göksu.Başlarda buraya gelirken çekiniyordum rahat davranamıyordum ama Tuğba Abla o kadar içten, sıcakkanlı ve anlayışlı ki endişelerimin yersiz olduğunu anladım. İyi ki buraya gelmişim Şehnaz Abla da aynı şekilde… Çok yardımları oldu 🙂 Teşekkürler…


Ben Banu. Beni en zor zamanlarımda karanlık dünyamdan çekip çıkaran Tuğba abla. Bütün kaygılarım, sıkıntılarım, takıntılarım ile beraber girdiğim bu kapıdan yüzümde gülümsemeyle çıktığımı biliyorum. Bazen sırf buraya geliyorum diye dertlerimin toplandığı zamanlar oluyordu. Kendimi tanımamda, sevmemde ve doğru kararlar verebilmemde bana her zaman yardımcı olduğun için sana çok teşekkür ederim. İyi bir kişisel gelişim sergilediğime ve bundan sonrada kendimi yönlendirebileceğime inanıyorum. Hayata karşı hep olumlu ve gülen yüzle bakabilmemi sağladığınız için size minnattarım.


Ben Nesli. İnsan hayatında çıkılabilecek en önemli yolculuk kendimize doğru olan. Bu yolculuğa çıkarken yanınıza kimi alacağınız ve hangi yollardan gideceğiniz de bir o kadar mühim. Karanlık yolları ışığı ile aydınlatan haritası ile kaybolmanıza mani olan bir rehber gerekli ise siz de bu kapıyı çalın. Ne yazıkki bir çok yanlış inanış ve öğretilerle yaşıyoruz hayatı. Temizlenmek ve kendimiz olabilmek dileklerimle. Aramakla bulunmaz belki ama bulanlar hep arayanlardır. Siz de kendinizi bulun. Sevgiler.


Ben Akın. Ben buraya gelmeden önce hep ileri bakıyordum. Ama şimdi sağa sola bakıp istediğim şeyleri yapmaya çalışıyorum ve yapıyorum. Başkalarının isteklerini yapmaya çalışıyorum. (Eğer bende istiyorsam.) Bunun için sana Teşekkür ederim Tuğba abla ………


Ben Gülşen. Çorum’a Çorumlu’ya özel tek insan iyiki sizi tanımışım inanın Çorum’da büyük bir açığı sizinle kapanacağına inanıyorum. Bana ve çocuklarıma çok şey kattınız bunlar için size minattarım.. Aileme çok şey daha katacağınıza inanıyorum.


Ben Gizem. Buraya psikodrama grubuna ilk geldiğimde sadece sınav kaygısı sanmıştım. Sadece bunu yenmek için geliyorum sanmıştım. Ama ardında bir çok şey varmış. Mükemmel insanlar, değişik kişilikler,farklı hayatlar tanıdım. Hiç tanımadığım insanları bir anda yanımda buldum. Sıcaklığını hissettim. Farklı düşünceler öğrendim. Hele Tuğba ablacım! Hiç hocam diyesim gelmedi yani. Sanki hep tanıdığım uzun süredir görmediğim biriyle tekrar buluşmuşuz gibi hissettim. Abla diyesim geldi ve öyle dedim. Özellikle benim üzerimde çalıştığımız gün mükemmel rahatlamıştım, bunu herkes denemeli. Bu deneyimi herkes yaşamalı ! Hayatımda farklı, güzel bir şey yaşadım iyiki varsınız! Hoşçakalın.


Ben Hasan Mert.İyi ki böyle psikodrama çalışmaları yaptık. Birşeylerin bir başkasıyla paylaşılacağını öğrendim.İyiki varsınız.


Ben Fatma Betül.Çok cana yakın insanlar karşılıyor ve samimi bir davranış sergiliyor bizlere karşı. Tuğba Hanım da gerçekten anlayan, gayet güzel empati kurabilen, çok tatlı bir dile sahip ve ben onunla konuşunca gerçekten rahatlıyorum. Herşeyi güler yüzle karşılıyor. Çok iyi bir yer kısacası. Kendi içine attığın şeyleri burada anlatıp çözüm yolu bulmak en doğrusu ve en rahatlatıcı bence. Hem kendinle yüzleşip hatalarını, yanlışlarını anlıyorsun yani buraya giren birisi için olumlu yönde değişmeden çıkamaz bence.


Ben Nursema. Hayatın aslında çokta zor olmadığını öğrendim buradan. Bazen kendime biraz zaman tanımayıda.Hala içimdeki muhalefet pek susmasa da onu eğitmeyi öğrettim Teşekkürler.


 

Tuğba Yücel - DoktorTakvimi.com